Pacific Residence

  • Bezplatné připojení k internetu
  • Parkování s obsluhou
  • Nepřetržitě otevřená recepce
  • Fitcentrum
  • Nekuřácký majetek

Nabízející auta k pronájmu, hotel Pacific Residence Bangkok je 10 minut jízdy od Park Lumpini.

Steakhouse Cocotte Farm Roast & Winery je 6 minut pěšky od hotelu.

Ubytování se nachází ve městě Bangkok, 15 minut chůze od stanice metra rychlodráhy Phrom Phong. Nemovitost je 15 minut jízdy od Divadlo Siam Niramit ve městě Bangkok. Hosté ocení blízkost hotelu k Subhashok The Arts Centre. Cesta na vlakové nádraží BTS-Ploen Chit trvá 25 minut pěšky.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Pacific Residence Bangkok
Pacific Residence 39
Cena pouze pro mobilní zařízení

Pacific Residence 39

7.0
Dobrý 4 recenze
20 m od ubytování
USD 160 USD 144
za noc
S39- 1 Bedroom Downtown Bangkok Apt With Balcony And Pool
Cena pouze pro mobilní zařízení

S39- 1 Bedroom Downtown Bangkok Apt With Balcony And Pool

49 m od ubytování
USD 79 USD 71
za noc
Cozy Designer Apartment - Sukhumvit 39
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cozy Designer Apartment - Sukhumvit 39

383 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Suvarnabhumi
    28 km

    Vlaková nádraží

    BTS-Phrom Phong
    1 km

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné připojení k internetu

    Možnosti parkování

    • Parkování s obsluhou

    Aktivity

    • Fitcentrum

    Služby v ubytování

    • Nepřetržitě otevřená recepce
    • Pokojová služba
    • Pronájem aut

    Obecná zařízení

    • Nekuřácký majetek
    Často kladené otázky
    • ❓
      Které vlakové nádraží se nachází v blízkosti Pacific Residence hotel?
      Nejbližší vlakové nádraží BTS-Ploen Chit je vzdálené 25 minut chůze.
    • ❓
      Je v 2hvězdičkový Pacific Residence hotel internet zdarma?
      V 2hvězdičkový Pacific Residence hotel je Wi-Fi dostupné zdarma.
    • ❓
      Jaké půjčovny jsou v Pacific Residence hotel k dispozici?
      V Pacific Residence hotel si můžete pronajmout auta.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Suvarnabhumi
    28 km

    Vlaková nádraží

    BTS-Phrom Phong
    1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Pacific Residence Bangkok

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít